Smok – wałek pod drzwi, okno

wałek pod okno, drzwi

Nastała zima i wiatr szaleje. Aby zatrzymać w domu ciepełko można wykorzystać wałki pod okno lub drzwi. Wałek nie musi być nudny 🙂 Ostatnio uszłam dwa takie twory. Wykonałam je z polaru. Pierwszy wałek ma kształt smoka 🙂 Jest z czerwonego polaru, ma długość 2 metry i ok. 15 cm średnicy. Wypchałam go 100% włóknem poliestrowym, ale można też wykorzystać stare ubrania. Przy ogonie, od spodu wszyłam zamek 20 cm, aby można było łatwo wypchać wałek i zmieniać jego wkład. Na lato można go “opróżnić”, poskładać i schować. Taki wałek ma też inne zastosowanie: jako zabawka dla dzieci, można wykorzystać go jako poduszkę, bo jest mięciutki, jest także pomocny dla kobiet w ciąży.

waz-z-polaru

smok-walek-z-polaru
walek-z-polaru

smok-z-polaru

wałek pod okno, drzwi

Drugi wałek wyszedł w kształcie rybko-kogutka 🙂 Jest dwukolorowy i krótszy, ma tylko 100 cm, więc idealny pod okno. Już powędrował do swoich właścicieli i ociepla dom. Na zdjęciu jeszcze nie całkiem wypchany.

wałek pod okno

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Zostaw Komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
sweter marynarski
10 swetrów na wiosnę

W końcu nastała długo oczekiwana wiosna. Nie jest jeszcze super ciepło, więc warto zaopatrzyć się w ciepły i fajny sweterek....

Zamknij